Ivančena 2024

V sobotu 20.4. jsme se s našim oddílem (a s hodně jinými oddíly) vydali na jednu z největších celoročních skautských výprav. Všichni jsme se moc těšili, a i když byla cesta velice náročná, všichni jsme to zvládli. Nahoře na nás čekali speciální hosté, jako biskup Martin David, náčelník českých skautů Ondřej Vokál, starosta Malenovic Pavel Kuběna, a další. Když jsme došli, byli jsme na speciálních obřadechslavnostním nástupu, a za chvíli už jsme museli dolů. Cesta nebyla příliš příznivá, cestou nám pršelo a chvíli i sněžilo – jen ke konci vysvitlo sluníčko. Všichni máme trochu jiné pocity – někdo si to moc užil, jiný už chtěl být doma. Nakonec jsme to ale zvládli všichni, i já, protože jsem měla malé boty, a všichni máme dobré vzpomínky. A příště ať nás je víc!

(nejde nám přidat obrázky, tak snad to někdy půjde 🙁 )
Mouka